DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ KURIER 10 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Śpiwór Hannah Huron kiwi 200 (-11°C)

Cena z VAT

179,90 PLN

Produkt dostępny

Producent HANNAH

Liczba sztuk

1

Opis produktu

Śpiwór Hannah Huron 200

Komfort: 8° C

Limit: 3°C

Ekstremum: -11°C

Pomiar temperatur (komfortu cieplnego) wg normy EN 13537-1

Wypelnienie: 1 x 200g/m2 Izotherm

Materiał wewnętrzny:  poliester silk touch

Materiał zewnętrzny: 190T poliester

Śpiwór o kształcie mumii

Anatomiczny kaptur

Patka zabezpieczająca suwak przed rozpinaniem

Listwa termiczna pod zamkiem

Możliwość ściągnięcia kaptura jedną ręką

Pętelki do zawieszenia

Worek kompresyjny umożliwia dalszą redukcję wymiarów po spakowaniu

Kieszonka wewnętrzna np na dokumenty

Waga: 1,2 kg

Wymiary: 220 x 80/50 cm

Wymiary po spakowaniu: 36 x 20 cm

Osoba o wzroście do 195 cm

Kolor: ebony/kiwi (szaro/zielony)

Materiały i technologia

Składa się w 100% z poliestrowych włókien, które mają doskonałe właściwości izolacyjne, nawet w warunkach o wysokiej wilgotności. Włókna wysychają bardzo szybko. Silikonizowanie włókien powoduje, że są one miękkie i delikatne, doskonale zachowują swój kształt. Doskonałe właściwości izolacyjne włókien Izothermu wynikają z wysokiej zawartości powietrza, które po rozpakowaniu śpiwora wnika pomiędzy włókna i je rozpręża. Włókna nie posiadają właściwości alergizujących, są bezwonne. Mogą być prane przy użyciu tradycyjnych metod.
 

Producent

Hannah  to czeska firma, produkująca wysokiej jakości odzież narciarską i turystyczną oraz  sprzęt turystyczny i kempingowy. Użyte materiały są starannie dobierane. Produkty firmy Hannah przeznaczone są do używania również w trudnych warunkach. Hannah to gwarancja jakości, a sprzęt i odzież używane są przez wiele sezonów.

Firma Hannah jest znaczącym producentem odzieży i sprzętu outdoorowego w Europie Środkowej. Jej produkty są sprzedawane w 23 krajach świata - w Europie, Północnej i Południowej Ameryce i Azji.

Firma buduje swoją stabilną pozycję na rynku systematycznie od roku 1991. Od początku działalności stawia nacisk na jakość materiałów, ich obróbkę, kroje i nowoczesny wygląd produktów. Stara się, aby każdy wyrób zaspokajał potrzeby najbardziej wybrednego użytkownika i nie zawiódł nikogo nawet podczas ekstremalnych warunków. Takie podejście zaowocowało bardzo szybkim rozwojem firmy, gdyż użytkownicy szybko przekonali się o wysokiej jakości.

W asortymencie producenta Hannah znajdziemy szeroki wybór odzieży sportowej i dodatków, namiotów, śpiworów, plecaków i wyposażenia outdorowego. W produktach Hannah wykorzystywane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały i rozwiązania, takie jak: Cordura, włókna Tactel, zamki YKK, stelaże do namiotów z aluminium i wzmocnionego włókna szklanego, Durawrap, klamry Duraflex, system sygnalizacji położenia Recco i wiele innych.
 

Wymiary

Waga: 1,2 kg

Wymiary: 220 x 80/50 cm

Wymiary po spakowaniu: 36 x 20 cm

Osoba o wzroście do 195 cm