DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ KURIER 12 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Skarpety trekkingowe Fjord Nansen Hike Low

Cena z VAT

39,99 PLN

Produkt dostępny

Producent FJORD NANSEN

Rozmiar

Liczba sztuk

1

Opis produktu

Niskie skarpety na wycieczki i na codziennie wędrowanie np. do pracy.

Coolmax® odprowadza wilgoć i ciepło od ciała na powierzchnię skarpety

Lycra® - powoduje miękkie przyleganie skarpety do stopy

System Stop-Bacteria: o właściwościach antybakteryjnych, hamujące wzrost bakterii, grzybów i pleśni. Redukują nieprzyjemny zapach

Dodatkowa warstwa dzianiny z włókien akrylowych Amicor® rozmieszczonych wzdłuż stopy zapewnia uczucie miękkości dodatkowo posiada właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne

Miękki, nieuciskający, podwójny ściągacz zwiększa komfort użytkowania i utrzymuje skarpetę we właściwym miejscu

Płaski szew przy palcach zapewnia wygodę

Dodatkowy ściągacz na śródstopiu zapobiega zsuwaniu i przekręcaniu skarpety podczas długich wędrówek

Kanały umieszczone wzdłuż stopy zwiększają odprowadzanie ciepła

Materiał:  69% Amicor, 14% Coolmax, 15% Prolen Siltex, 2% Lycra

Kolor: grey

Rozmiar: 35-38, 39-42, 43-46

 

Coolmax® - włókno opracowane przez DuPont, odprowadza wilgoć i ciepło od ciała na powierzchnię skarpety. Uniemożliwia w ten sposób przegrzanie stopy i zapewnia przyjemne uczucie suchości.


Lycra® - włókno "z pamięcią" powoduje miękkie przyleganie skarpety do stopy i dzięki temu zwiększa wygodę.


System Stop-Bacteria: Włókno Prolen® Siltex o właściwościach antybakteryjnych, oparte na jonach srebra biogennego, hamujące wzrost bakterii, grzybów i pleśni. Redukują nieprzyjemny zapach i zapewniają komfort przez cały dzień. Są nieszkodliwe dla człowieka i środowiska naturalnego.

 

Włókna akrylowe Amicor® zapewniają uczucie miękkości i jak włókno Prolen® Siltex posiada właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Włókno Amicor® rozmieszczone jest wzdłuż stopy.

Materiały i technologia

Producent

Fjord Nansen to jedna z najbardziej znanych i prężnie działających polskich marek, zajmujących się outdoorem. Blisko 20 lat doświadczenia w produkcji ekwipunku turystycznego. Produkty Fjord Nansen można spotkać na każdym szlaku, co świadczy o popularności i zaufaniu konsumentów do marki. Najnowszej generacji namioty, kije trekkingowe, maty, termosy i inne akcesoria turystyczne cechują się nieprzeciętną wytrzymałością, dostosowane są do użytkowania w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Fjord Nansen czerpie inspirację z pięknej i dzikiej natury skandynawskich krajów, dostarczając wymagającym użytkownikom sprzęt o najwyższych parametrach oraz atrakcyjnej stylistyce. Inspirowane wielkimi podróżami produkty Fjord Nansen zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań w stosunku do sprzętu outdoorowego. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości.

 

Ku pamięci Aleksandra Doby - wieloletniego ambasadora marki  Fjord  Nansen, istnego człowieka renesansu, nieustraszonego podróżnika, "zaklinacza oceanów". Znany przede wszystkim z trzykrotnego przepłynięcia kajakiem przez Atlantyk. Podróżnik roku 2015 według National Geographic.

Pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wymiary

Rozmiary: 35-38, 39-42, 43-46.