DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ KURIER 10 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Skarpety narciarskie Blizzard Allround Junior

Cena z VAT

28 PLN

Produkt dostępny

Producent BLIZZARD

Rozmiar

Liczba sztuk

1

Opis produktu

Juniorskie skarpety narciarskie Allround Junior. Zwiększony udział funkcjonalnych sztucznych włókien we wnętrzu skarpety pozwala na szybkie przenoszenie potu na inne warstwy. Specjalne strefy o zwiększonej elastyczności zapewniają prawidłowe dopasowanie stopy, a anatomicznie umiejscowione wzmocnienie zapewnia przyjemne odczucie podczas noszenia. 

Skarpety narciarskie charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi. Skarpety powodują, że stopa pozostanie sucha, ciepła, a same skarpety nie powodują podrażnień i uciążliwości, jak np. zbyt mocne ściągacze. Skarpetki dla profesjonalistów.


Skład:
50% bawełna
25% poliamid
20% climawell polypropylen
5% elastan
 

Wysoka jakość zapewniona przez renomowaną firmę Blizzard
Użycie Climawell z jonami srebra zapewnia antybakteryjne właściwości w części podeszwowej
Płaski szew zapobiega odciskom w obrębie palców
Wysoce elastyczna lamówka
Ochraniacz goleni
Zgrubienie w obrębie palców, zapewnia dodatkowe ocieplenie i komfort
Ochraniacz pięty i ścięgna Achillesa - wyściółka w obrębie pięty redukuje miejsca ucisku i otarcia naskórka
Szeroki ściągacz zapewnia optymalne trzymanie bez ucisku i ześlizgiwania się
Elastyczne włókna - elastyczne elementy zapobiegają przesuwaniu się skarpety utrzymując ją we właściwym miejscu względem nogi i buta
Wygoda, ciepło i ochrona przed zimnem
Wysoka jakość zapewniona przez renomowaną firmę Blizzard
Kolor: czarny/antracyt/signal yellow
 

Polipropylen: dzięki wysokiej hydrofobowości, wysokiej izolacji termicznej i niskiej wadze idealnie nadaje się do produkcji funkcjonalnej odzieży sportowej. Zapewnia szybki transport wilgoci i szybkie schnięcie podczas aktywności fizycznych.

Poliamid: jest to delikatna i trwała mikrofibra, która wzmacnia strukturę całej dzianiny. Zapewnia jej długotrwałą wytrzymałość.
 

Materiały i technologia

Producent

Blizzard to austriacki producent nart, odzieży i akcesoriów narciarskich. Jedna z najlepszych na świecie firm oferujących sprzęt do zimowego szaleństwa. Blizzard został założony w 1945, kiedy to Anton Amsteiner stworzył od podstaw i wyprodukował pierwsze narty Blizzarda. Miało to miejsce w Mittersill, gdzie do dzisiaj firma ma swoją siedzibę. Znak firmowy Blizzard-Ski został zarejestrowany w 1953 r. 

W 1954 roku, Blizzard stał się pierwszym producentem, który seryjnie produko- wał narty na bazie polietylenu. Ekspansja Blizzarda nastąpiła w 1957, gdy wprowadził do produkcji metal i włókno szklane. W roku 1970 produ- kcja osiągnęła 500.000 nart rocznie. W 1996 jako pierwszy na świecie produ- cent, Blizzard rozpoczął  produkcję nart carvingowych, stając sie zasłużonym prekursorem w tej dziedzinie.

Obecnie, obok profesjo- nalnych nart, Blizzard oferuje znakomitej jakości akcesoria narciarskie takie jak gogle, kaski, torby na buty narciarskie oraz pokrowce na sprzęt zimowy. Ciekawe wzornictwo, najlepsze techno- logie i bezpieczeństwo, to największe atuty produktów firmy Blizzard.

Wymiary

Rozmiary: 27-29, 30-32, 33-35.