DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ KURIER 10 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Poduszka turystyczna Hannah Leisure Pillow

Cena z VAT

59 PLN

Produkt dostępny

Producent HANNAH

Kolor

Liczba sztuk

1

Opis produktu

Bardzo lekka i mała po spakowaniu poduszka turystyczna do samodzielnego napompowania. 

 

Wymiary po napompowaniu: 38 cm x 24 cm x 12 cm

Wymiary po spakowaniu: 9 cm x 7 cm!

Waga z pokrowcem: 97 g!

Pokrowiec w komplecie

Zestaw naprawczy w komplecie

Materiał: 75 PVC (komfortowy dla skóry)

Dobrej jakości, wytrzymałe materiały gwarantują spokojny sen

Kolor:

 - zielony

 - czarny

Materiały i technologia

Producent

Hannah  to czeska firma, produkująca wysokiej jakości odzież narciarską i turystyczną oraz  sprzęt turystyczny i kempingowy. Użyte materiały są starannie dobierane. Produkty firmy Hannah przeznaczone są do używania również w trudnych warunkach. Hannah to gwarancja jakości, a sprzęt i odzież używane są przez wiele sezonów.

Firma Hannah jest znaczącym producentem odzieży i sprzętu outdoorowego w Europie Środkowej. Jej produkty są sprzedawane w 23 krajach świata - w Europie, Północnej i Południowej Ameryce i Azji.

Firma buduje swoją stabilną pozycję na rynku systematycznie od roku 1991. Od początku działalności stawia nacisk na jakość materiałów, ich obróbkę, kroje i nowoczesny wygląd produktów. Stara się, aby każdy wyrób zaspokajał potrzeby najbardziej wybrednego użytkownika i nie zawiódł nikogo nawet podczas ekstremalnych warunków. Takie podejście zaowocowało bardzo szybkim rozwojem firmy, gdyż użytkownicy szybko przekonali się o wysokiej jakości.

W asortymencie producenta Hannah znajdziemy szeroki wybór odzieży sportowej i dodatków, namiotów, śpiworów, plecaków i wyposażenia outdorowego. W produktach Hannah wykorzystywane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały i rozwiązania, takie jak: Cordura, włókna Tactel, zamki YKK, stelaże do namiotów z aluminium i wzmocnionego włókna szklanego, Durawrap, klamry Duraflex, system sygnalizacji położenia Recco i wiele innych.
 

Wymiary

Wymiary po napompowaniu: 38 cm x 24 cm x 12 cm

Wymiary po spakowaniu: 9 cm x 7 cm!
Waga z pokrowcem: 97 g!