DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ KURIER 12 ZŁ WYSYŁKA 24H
-57%

Pałąk Fjord Nansen z włókna szklanego 9,5mm

Cena z VAT

9 PLN

Produkt niedostępny

21 PLNinfo_outline

Producent FJORD NANSEN

Sprawdź nasze promocje

Opis produktu

Pałąk z włókna szklanego ze stalową końcówką służącą do łączenia pałąka z pałąkiem
Całkowita długość pałąka: 57 cm
Średnica pałąka: 9,5 cm
Długość łącznika: 7 cm
 

Materiały i technologia

Producent

Fjord Nansen to jedna z najbardziej znanych i prężnie działających polskich marek, zajmujących się outdoorem. Blisko 20 lat doświadczenia w produkcji ekwipunku turystycznego. Produkty Fjord Nansen można spotkać na każdym szlaku, co świadczy o popularności i zaufaniu konsumentów do marki. Najnowszej generacji namioty, kije trekkingowe, maty, termosy i inne akcesoria turystyczne cechują się nieprzeciętną wytrzymałością, dostosowane są do użytkowania w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Fjord Nansen czerpie inspirację z pięknej i dzikiej natury skandynawskich krajów, dostarczając wymagającym użytkownikom sprzęt o najwyższych parametrach oraz atrakcyjnej stylistyce. Inspirowane wielkimi podróżami produkty Fjord Nansen zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań w stosunku do sprzętu outdoorowego. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości.

 

Ku pamięci Aleksandra Doby - wieloletniego ambasadora marki  Fjord  Nansen, istnego człowieka renesansu, nieustraszonego podróżnika, "zaklinacza oceanów". Znany przede wszystkim z trzykrotnego przepłynięcia kajakiem przez Atlantyk. Podróżnik roku 2015 według National Geographic.

Pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wymiary

Całkowita długość pałąka: 57 cm
Średnica pałąka: 9,5 mm
Długość łącznika: 7 cm