DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ KURIER 10 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Męskie rękawice narciarskie Viking Baldo

Cena z VAT

89,90 PLN

Produkt dostępny

Producent VIKING

Rozmiar

Liczba sztuk

1

Opis produktu

Narciarskie rękawice męskie z system wentylującym

Rękawice narciarskie Viking Baldo to podstawowe wyposażenie na stok. Klasycznie skrojone rękawice w popularnej kolorystyce, którą łatwo można dopasować do kombinezonu narciarskiego, spełnią niewygórowane oczekiwania amatorów narciarstwa. Istotną zaletą modelu rękawic narciarskich Baldo jest membrana chroniąca przed przemakaniem i wiatrem oraz system wentylujący, pomagający zachować ręce suche i ciepłe. Ściągacz nadgarstka zapewni ciepło i osłonę przed zimnym śniegiem, wpadającym często za mankiet. Przy długim pobycie na stoku w różnych warunkach atmosferycznych to niewątpliwy atut. Spód rękawicy wykończony jest materiałem odpornym na wytarcia, przez co świetnie się sprawdzi na wyjeździe narciarskim, gdzie podczas pobytu na stoku nieraz ma się kontakt z ostrą krawędzią czy orczykiem. 

 

Antypoślizgowe wykończenie dłoni
Air Venting System zapewniający doskonałą termikę w każdych warunkach
Zaawansowana technologicznie Ocieplina Thinsulate
Membrana Aqua Thermo Tex zapobiegająca przedostawaniu się cząsteczek wody
Ściągacz mankietu i nadgarstka
Materiał zewnętrzny - Poliester
Dostępne kolory:
 - szaro-czarny
 - niebiesko-seledynowy
 - czarno-zielony

Materiały i technologia

ATT - nowoczesna membrana chroniąca przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Jest elastyczna, odporna na uszkodzenia mechaniczne, bardzo długo utrzymuje swoje parametry wydajności. Jej mikroskopijne otwory, równomiernie rozmieszczone na całej powierzchni, zapewniają swobodny przepływ pary wodnej.

Producent

VIKING jesteśmy polską marką sportową, której właścicielem jest LARIX. Firma od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku będąc dystrybutorem światowej sławy marek sportowych. W 1996r. wprowadziliśmy własną – VIKING, która w swej autorskiej kolekcji posiadała wówczas produkty należące zaledwie do dwóch grup: rękawice narciarskie oraz snowboardowe.

Od samego początku ustaliliśmy zasady, którymi kierujemy się do dnia dzisiejszego: dobór odpowiednich materiałów, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, a także zgodność wzornictwa z najnowszymi trendami w modzie sportowej. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. W krótkim czasie okazało się, że produkty marki VIKING zyskały aprobatę właścicieli sklepów i sieci sportowych, a co najistotniejsze, były chętnie kupowane przez ich klientów. To oni są główną siłą napędową dopingującą zespół tworzący kolekcję do poszukiwana nowych lub pozyskiwania już istniejących najlepszych technologii i membran. W naszych kolekcjach znajdą Państwo materiały WIND - LOCKER®, WINDSTOPPER® czy THINSULATE®.

Obecnie poza niezawodnie funkcjonującą już kolekcją zimową (rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna), powstała również świetnie zapowiadająca się oferta letnia, w której znaleźć można ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bieliznę termoaktywną – wszystko sygnowane logiem VIKING. Chcemy by bardzo wysoka jakość była dostępna możliwie dużej grupie odbiorców, dlatego oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, swoje produkty dedykujemy wszystkim grupom klientów, którzy odczuwają potrzebę włożenia czapki, rękawic oraz innych produktów z kolekcji.

Rozwój i rozpoznawalność marki szła w parze z działaniami PR&MARKETING. W latach 2006-2010 nawiązaliśmy współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i staliśmy się częścią historycznych sukcesów Adama Małysza i Justyny Kowalczyk. Do dnia dzisiejszego hojnie wspieramy Paraolimpijską Reprezentację Polski w Narciarstwie Alpejskim oraz rzeszę młodych utalentowanych sportowców zarówno latem jak i zimą. Jesteśmy dumni z naszego VIKING TEAM.

Prestiż marki wzrastał proporcjonalnie do udziału w polskim rynku akcesoriów sportowych, na którym od dłuższego czasu jesteśmy w ścisłej czołówce. Co więcej, produkty VIKING od wielu lat obecne są na Ukrainie, Słowacji i Mołdawii. Od 2012 jesteśmy jednym z największych polskich wystawców na prestiżowych targach ISPO Monachium, co bezpośrednio przełożyło się na dynamikę wzrostu eksportu. Obecnie VIKING dostępny jest w Rosji, Hiszpanii, Francji, Czechach, Serbii i Niemczech. W najbliższej przyszłości planujemy dalszy rozwój sprzedaży poza granicami Polski.

VIKING bez żadnych ograniczeń łączy w sobie pasję, nowoczesne rozwiązania technologiczne i najbardziej aktualne trendy w zakresie kolorystyki i wzornictwa. Dziękujemy wszystkim klientom, że wybrali naszą markę. Liczymy, że sięgną po kolejne produkty. VIKING – NAPRAWDĘ WARTO.

ZESPÓŁ VIKING 


Historia Viking w pigułce

1996/97 – rozpoczęcie pracy nad powstaniem i koncepcją nowej marki na polskim rynku.
1997/98 – pierwsza autorska kolekcja marki VIKING.
2003/04 – VIKING oficjalnym partnerem Paraolimpijskiej Reprezentacji Polski w Narciarstwie Alpejskim (umowa kontynuowana do dnia dzisiejszego).
2006/07 – VIKING oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.
2007/08 – pierwsza kolekcja damskich rękawic VIKING oraz nowość na rynku polskim: 5-palcowe rękawice dla najmłodszych.
2008/09 - wprowadzenie do kolekcji VIKING odzieży outdoorowej oraz produktów na membranie WindStopper®.
2009/10 - pierwszy sezon VIKING z produktami membranowymi światowej marki 
Gore-Tex®.
2010/11 - VIKING wypuszcza na rynek pierwszą kolekcję bielizny termoaktywnej.
2011/12 – VIKING oficjalnie ogłaszamy marką całoroczną – pierwszy katalog z ofertą letnią.
2012/13 – prezentacja marki VIKING na międzynarodowych targach ISPO 2012.
2013/14 – wzbogacenie oferty o produkty całoroczne: bandany i kije trekingowe.

Wymiary

Dostępne rozmiary: 8, 9, 10